Naše sanatorium

Péči o seniory a dlouhodobě nemocné pacienty se věnujeme už pár desetiletí. Na začátku se Trutnovské sanatorium podobalo nemocničnímu zařízení. Postupem času jsme skoro neosobní prostředí přeměnili v přívětivé a pohodlné zázemí, které klientům i nám připomíná domov. Velmi nám totiž záleží, aby se tu každý cítil vítaný a opečovávaný.

Nejen lůžková zdravotní péče

Od prvního dne jsme si dávali záležet na tom, aby naši klienti dostávali kvalitní zdravotní péči s ochotou a úsměvem. Lidský přístup je pro nás všechny velmi důležitý. Projevit soucit a pochopení nás nic nestojí a pro naše klienty je přátelské prostředí důležité pro jejich psychickou pohodu. Ta se pozitivně odráží na jejich zdravotním stavu.

Stejně jako zázemí našeho sanatoria se neustále vyvíjí i naše služby. Spolu s kvalifikovanou zdravotní, ošetřovatelskou a rehabilitační péčí poskytujeme i služby sociální a podle přání a potřeb klientů i jiné doplňkové.

Náš tým pracuje zodpovědně, svědomitě a hlavně s láskou. Naše práce nás baví a naplňuje. Věříme tomu, že co do světa vysíláme, to se nám vrací. Proto vysíláme jen to dobré. S vědomím, že až budeme ve věku našich klientů, dočkáme se stejné péče. A třeba rovnou tady, u nás, v našem milovaném Trutnovském sanatoriu